Kariyer Yönetimi

Yıl içerisinde çalışanların iş ve kişisel yetkinlikleri değerlendirilerek güçlü yönleri ve gelişim alanları hakkında geri bildirim verilir. Bu veriler doğrultusunda kişisel kariyer danışmanlığı ile birebir gelişim koçluğu yapılarak kariyer planlaması oluşturulur.

Gelişim değerlendirme sonuçları eğitim ve gelişim ihtiyaçlarının belirlenmesi, kariyer planlarının oluşturulması ve ücret yönetimi açısından İnsan Kaynakları Departmanının temelini oluşturur.

...

“Beyaz Fırın'da kariyer yönetimi sürecinin en önemli amacı çalışanlarımızın sahip olduğu yetkinlikleri geliştirerek kariyer danışmanlığı sağlamaktır.”

Çalışanların performansları objektif bir biçimde değerlendirilir ve potansiyellerini ortaya çıkaracak bir gelişim ortamı sunmak amacıyla etkin yöntemler oluşturulur. Değerlendirmelerle belirlenen gelişim alanları doğrultusunda oluşturulan eğitim programlarına çalışanın kendi isteği ile eğitimlere katılması beklenir.

Belirli dönem aralıklarında verilen ortak hedefler sonucunda gösterilen gelişime bağlı olarak mesleki hedeflerini gerçekleştirmek için gayret gösteren çalışanlar bireysel gelişim planları yapılarak terfi aday havuzuna kaydedilirler.

Terfi Olanakları