...

“Beyaz Fırın'da kariyer yönetimi sürecinin en önemli amacı çalışanlarımızın sahip olduğu yetkinlikleri geliştirerek kariyer danışmanlığı sağlamaktır.”

destekliyoruz

...

Beyaz Fırın’da marka kültürümüzle paralel olarak çalısanlarımız için BİDOLU puan, Performans Ödülleri ve Esnek Yan Haklar gibi pek çok ayrıcalık sunarız.

Her bir çalısanımıza dönemsel ihtiyaçlarına göre kendilerinin seçecegi sosyal destek paket uygulamamız bulunmaktadır.

Çalısanlarımız her yıl seçecekleri bir paketten 1 yıl boyunca yararlanma hakkına sahiptir.

Doğum
Destek Paketi
Evlilik
Destek Paketi
Sağlık Sigortası
Destek Paketi
Lojman
Destek Paketi
Bireysel Emeklilik
Destek Paketi
Ulaşım
Destek Paketi
Multinet Giftcard
Sosyal Yardım Paketi
Araç Yakıt
Sosyal Yardım Paketi
Sağlık Sigortası

Kıdem ön şartını tamamlamış tüm Beyaz Fırın çalışanları Sağlık Sigortası Destek Paketi ile kendisi veya herhangi bir aile bireyini kapsayacak şekilde sağlık giderlerinin güvence altına alınması sağlayabilir.

...
Personel Alışveriş İmkânı

Tüm Beyaz Fırın çalışanları belirlenen limit kapsamında BiDoluPuan mobil uygulama ile ücret ödemeden alışveriş yapabilir. Bu tutar haricinde personelimiz mağazalarımızda %50 indirim hakkına sahiptir.

...
Anlık Ödüllendirme

Belirlenen dönemlerde başarı sağlayan çalışanları veya ekipleri takdir etmek ve diğer çalışanlara ilham vermesi için anlık kişiselleştirilmiş ödüllendirme imkanı sunulmaktadır.

...
Sosyal Etkinlikler

Şirket etkinliklerinin, çalışanlarımız arasında bağı kuvvetlendirdiğine ve güçlendirdiği düşüncesine ile sosyal ve kültürel etkinlikleri önemsiyoruz.

...
Kıdem Ödülleri

10 yılını dolduran çalışanlarımız için özel olarak düzenlenen kutlama organizasyonu ile hizmetleri takdir edilir.

...
Yemekhane İmkanı

Tüm çalışanlarımız mağazalarımızda yemekhane imkanına sahiptir.

...

Ücret Politikası

Ücret politikamız net ücret, yan hak destek paketi, bireyleri ve takımları ödüllendiren prim siteminden oluşur. Çalısanların pozisyonuna, bireysel gelişimine, yetkinliklerine, sektör koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Her bir çalışanımıza dönemsel ihtiyaçlarına göre kendilerinin seçeceği sosyal destek paket uygulamamız bulunmaktadır. Çalışanlarımız her yıl seçecekleri bir paketten 1 yıl boyunca yararlanma hakkına sahiptir.